Google Meet’teki yeni dijital beyaz tahta entegrasyonuyla ortak çalışmaya dayalı beyin fırtınalarına ev sahipliği yapın

Hızlı başlatma özeti

Yeni Google Jamboard ve Google Meet entegrasyonuyla, artık bir Meet görüntülü görüşmesi sırasında mevcut bir jam oluşturabilir veya mevcut bir jam’i açabilirsiniz. Bu dijital beyaz tahta entegrasyonu, aynı odada olmasanız bile iş arkadaşlarınız veya öğrencilerinizle gerçek zamanlı olarak ortak beyin fırtınası oturumları düzenlemek için Jamboard’u sanal olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, Jamboard ile beyaz tahtayı istediğiniz zaman kaydedebilir, paylaşabilir ve devam ettirebilirsiniz.
Aramaya bilgisayardan katıldıysanız, bir Meet araması sırasında Jamboard başlatabilir veya açabilirsiniz. Mobil cihaz veya tabletteki video görüşmesi katılımcıları, bir Jamboard dosyası bağlantısı alacak ve Jamboard uygulamasına yönlendirilecektir.

Başlangıç

Yöneticiler: Bu özellik, Jamboard’un etkin olduğu tüm alanlar için varsayılan olarak AÇIK olacaktır. Kuruluşunuz için Jamboard’u açma veya kapatma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin .
Son kullanıcılar : Bu özellik için son kullanıcı ayarı yoktur. Meet’te beyaz tahta hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezini ziyaret edin .

Kullanıma sunma hızı

Kullanılabilirlik

  • Tüm G Suite müşterileri ve kişisel Google hesapları olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Kaynaklar

Yol haritası

Kaynak