PUBG Mobile için BlackPink görünümleri paylaşıldı

17 saat önce eklendi

PUBG Mobile için BlackPink görünümleri paylaşıldı

PUBG Mobile için birkaç gün önce BlackPink iş birliği resmen duyurulmuştu. Popüler Güney Koreli grubun oyunda nasıl yer alacağının detayları ise yeni belli oldu. BlackPink’in oyundaki görünümleri paylaşıldı. Bu noktada PUBG Mobile’ın grubun hayranlarını da oyuna çekmeyi planladığı anlaşılıyor.PUBG Mobile’ın yeni iş birliğiyle ”BlackPink” oyunda!

PUBG Mobile BlackPink ile pembe rengine bürünüyor. Oyunseverlerin karşısına farklı birlikteliklerle çıkan PUBG Mobile’ın yeni ortaklığı!

PUBG Mobile BlackPink görünümleri nasıl olacak?

PUBG Mobile için farklı temalar sunuluyor. Daha fazla kullanıcıya ulaşmak için pek çok yenilik getiren PUBG Mobile bu sefer de ünlü K-pop grubu BlackPink ile ortaklık kuruyor. Bundan önce Alan Walker ve Godzilla: King of The Monsters ve Walking Dead ile de iş birliği yapılmıştı.

BlackPink; Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa’dan oluşuyor ve oyunda da bu isimlerle karakterlerine yer veriliyor. Oyunun içinde grup üyelerinin görünümlerini paylaşan PUBG Mobile, daha önce de aynı grubun Playing With Fire adlı şarkısına oyunda yer vermişti. İşte grup üyelerinin oyundaki isimleri ve görünümleri:

Rose’un kimliği 51009801702 ve IGN’si RoséPUBGM

PUBG Mobile BlackPink gorunumleri

Lisa’nın kimliği 51009791380 ve oyun içindeki adı LisaPUBGM

PUBG Mobile BlackPink gorunumleri-00

Jennie’nin kimliği 51009797582 ve kullanıcı adı JenniePUBGM

PUBG Mobile BlackPink gorunumleri-00

Jisoo’nun kimliği 51009780171 ve oyun içi takma adı JisooPUBGM

PUBG Mobile BlackPink gorunumleri

Oyunda şu an için hiçbir kayıtları bulunmayan grup üyelerinin ilerleyen günlerde maçlara katılması bekleniyor. (Shiftdelete)