WhatsApp’ın beklenen özelliği için sona gelindi!

19 saat önce eklendi

WhatsApp’ın beklenen özelliği için sona gelindi!
  • Facebook’un geliştirmekte olduğu WhatsApp yıllardır yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp çoklu cihaz desteği ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

WhatsApp çoklu cihaz desteği çalışmalarında sona geldi!

Günümüzde WhatsApp Web ile bilgisayar üzerinden mesajlaşmak mümkün. Ancak bunun çalışabilmesi için WhatsApp’ın kurulu olduğu telefonunuzun açık ve internete bağlı olması gerekiyor. Geçtiğimiz aylarda bu bağımlılığı ortadan kaldırmak için çoklu cihaz desteği üzerinde çalışmaya başlayan WhatsApp’ın geliştirme sürecini büyük oranda tamamladığı belirtiliyor.

WaBetaInfo tarafından paylaşılan rapora göre, bu özellik kullanıma sunulduğunda tek hesabı 4 farklı cihazda kullanmak mümkün olacak. Bu sayede WhatsApp’ın ilk kez kurulduğu cihazın sürekli açık olmasına gerek kalmayacak.

WhatsApp

Facebook’un geliştirmekte olduğu WhatsApp yıllardır yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp çoklu cihaz desteği ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

(Shiftdelete)

Şu kategoriye gönderildi: Haberler Şu etiketin altına yerleştirildi: