GTA Rockstar Games den Film Geliyor

GTA 5 severler, oyunun 6.sını beklerken başka bir gelişme yaşandı. GTA 6 bekleyenlere başka bir müjde var. GTA’nın filmi çıkacak! GTA filminin de geleceğini öğrendi. Peki GTA filmi ne zaman çıkacak, konusu ve oyuncuları kimler? Detayları

2013 yılında oyuncularla beraber oyun tarihini yeniden yazan GTA 5, aradan geçen 7 yılda bile popülerliğinden ve Rockstar‘a kazandırdığı mikro ve makro gelirlerden bir şey kaybetmiyor.

We Got This Covered’da yer alan habere göre daha önce Resident Evil 4 ve Netflix yapımı The Witcher: Blood Origin filminin üzerinde çalıştığı daha önce ortaya çıkarılmıştı. Aynı kaynakta yakın zaman önce ise GTA filmi için ayrıntılar yer alırken, GTA 5’deki olaylara çok fazla bağlı olmayacağını söyledi.

GTA filminin Michael, Franklin ve Trevor karakterlerinin gerçek hallerinin aktaracağı tahmin ediliyor. Ancak henüz filmin odak noktası bilinmiyor. Önümüzdeki süreçte daha çok detayla karşılaşır mıyız bilemeyiz ancak GTA severlerin mutlu olacağı bir film mutlaka her iki tarafı da memnun edecektir. (Shiftdelete)