Nokia’nın bir sonraki premium telefonu 108MP kameraya sahip olabilir ve 8 Nisan’da piyasaya sürülebilir

Bu Nokia G10 olabilir

Bu hafta sonu paylaşmak için hem resmi hem de resmi olmayan Nokia güncellemeleri var. İlk resmi haber: Nokia marka sahibi HMD Global 8 Nisan’da bir sonraki premium akıllı telefonuna bir göz atacağımız bir lansman etkinliği duyurdu.

Etkinlik davetiyesi #LoveTrustKeep hashtagini kullanır ve ağaçların gölgesine bakan bir adamın görüntüsüne sahiptir. Mağazada ne olabileceğine dair bu ipuçlarından herhangi bir şey toplayabileceğimizden emin değiliz, ancak kendi hayal gücünüzü kullanmaktan çekinmeyin.

Son zamanlarda Nokia’nın söylentileri hakkında çok fazla şey duymadık, ancak bu etkinlikte neler olup bittiğine dair bir olasılık Nokia 10 – şu anda Nokia ürün yelpazesinde bulunan en yüksek özellikli telefonların uzun zamandır beklenen devamı, Nokia 8.3 5G .

NokiaPowerUser, burada alakalı olabilecek bazı ilginç iç bilgilere sahiptir: kaynakları, yeni bir Nokia telefonunun gemide bir Qualcomm Snapdragon 775 işlemci ve arkaya takılan beş kameradan biri olarak 108MP birincil kamera ile yolda olduğunu bildirmektedir.

İsimde ne var?

NokiaPowerUser, Nokia G10 isminin düzenleyici dosyalarda tespit edildiğini ve Nokia’nın akıllı telefonları için oldukça gergin adlandırma stratejisinin kesinlikle güzel ve temiz bir yeniden başlatma kullanabileceğini belirtti.

Sızıntıda ortaya çıkan daha fazla ayrıntı, 4K/60 fps video kayıt desteği, yerleşik 5G ve en son Wi-Fi 6e ağları ve cihazlarıyla uyumluluk önermektedir. Görünüşe göre orta menzilli bir telefona bakıyoruz.

Bunların hiçbiri henüz garanti edilmedi ve daha önce Nokia’nın Snapdragon 875 işlemci tarafından desteklenen ve şimdi Snapdragon 888 olarak duyurulan ve mevcut olan bir el cihazını hazırladığını duyduk. Boru hattında birkaç farklı model olması mümkündür.

Bununla birlikte, 8 Nisan’da, farklı bir isme sahip amiral gemisi bir telefon olan Nokia G10 veya bu iki seçeneğin hiçbiri olsun, bir şey geliyor. Hiç şüphesiz O zamana kadar mağaza içinde ne hakkında bir kaç söylenti ve tahminler duyacağız.

KAYNAK